WR25X6202FTL
MFR.Part #
WR25X6202FTL
JLCPCB Part #
C171308
Description
-55℃~+155℃ 1W 250V 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS