MR04X1000FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
MR04X1000FTL
JLCPCB Part #
C327795
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS