WR25X1503FTL
MFR.Part #
WR25X1503FTL
JLCPCB Part #
C171294
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W 250V ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS