WR25X103JTL
MFR.Part #
WR25X103JTL
JLCPCB Part #
C168602
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W 250V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS