WR25X1000FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR25X1000FTL
JLCPCB Part #
C335029
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W 250V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS