WW12PR604FTL
MFR.Part #
WW12PR604FTL
JLCPCB Part #
C7152378
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS