MR12X27R0FTL
MFR.Part #
MR12X27R0FTL
JLCPCB Part #
C7232166
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS