WR20X680JTL
MFR.Part #
WR20X680JTL
JLCPCB Part #
C172253
Description
-55℃~+155℃ 200V 68Ω 750mW ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS