SR06X1801FTL
MFR.Part #
SR06X1801FTL
JLCPCB Part #
C6496315
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS