WR20X47R5FTL
MFR.Part #
WR20X47R5FTL
JLCPCB Part #
C396223
Description
-55℃~+155℃ 200V 47.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS