WQCW1005Z0G11NTB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WQCW1005Z0G11NTB
JLCPCB Part #
C3249017
Package
0402
Description
11nH 120mΩ 640mA AEC-Q200 ±2% 0402 Power Inductors ROHS