WR20X472JTL
MFR.Part #
WR20X472JTL
JLCPCB Part #
C171281
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS