WR20X392JTL
MFR.Part #
WR20X392JTL
JLCPCB Part #
C171278
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS