WM04B6801FTLQ
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WM04B6801FTLQ
JLCPCB Part #
C384441
Package
0204
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS