WR20X22R0FTL
MFR.Part #
WR20X22R0FTL
JLCPCB Part #
C171258
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 750mW ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS