WR12W4424FTL
MFR.Part #
WR12W4424FTL
JLCPCB Part #
C2612879
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.42MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS