WR12X91R0FTL
MFR.Part #
WR12X91R0FTL
JLCPCB Part #
C171138
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS