WR12X9093FTL
MFR.Part #
WR12X9093FTL
JLCPCB Part #
C368321
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS