WR06X623JTL
MFR.Part #
WR06X623JTL
JLCPCB Part #
C170747
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS