WR12X8200FTL
MFR.Part #
WR12X8200FTL
JLCPCB Part #
C171130
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS