WR12X7323FTL
MFR.Part #
WR12X7323FTL
JLCPCB Part #
C2612790
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS