WR08X114JTL
MFR.Part #
WR08X114JTL
JLCPCB Part #
C334959
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS