WR12X6653FTL
MFR.Part #
WR12X6653FTL
JLCPCB Part #
C383947
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS