MR12X1200FTL
MFR.Part #
MR12X1200FTL
JLCPCB Part #
C431905
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 250mW ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS