WR12X4871FTL
MFR.Part #
WR12X4871FTL
JLCPCB Part #
C368269
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS