WR12W9314FTL
MFR.Part #
WR12W9314FTL
JLCPCB Part #
C2612830
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.31MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS