WR12X3573FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR12X3573FTL
JLCPCB Part #
C2612732
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 357kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS