WLSN105DZ0M181LB
MFR.Part #
WLSN105DZ0M181LB
JLCPCB Part #
C3249398
Package
SMD,10x9mm
Description
180uH 630mΩ 720mA ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS