WR12X3570FTL
MFR.Part #
WR12X3570FTL
JLCPCB Part #
C368236
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 357Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS