WR12X3482FTL
MFR.Part #
WR12X3482FTL
JLCPCB Part #
C396174
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS