WR12X3300FTL
MFR.Part #
WR12X3300FTL
JLCPCB Part #
C168539
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS