WW12PR200FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW12PR200FTL
JLCPCB Part #
C6358209
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS