WR12X2940FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR12X2940FTL
JLCPCB Part #
C368209
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 294Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS