WR12X2941FTL
MFR.Part #
WR12X2941FTL
JLCPCB Part #
C2612824
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS