WR02W1204FAL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR02W1204FAL
JLCPCB Part #
C367394
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1.2MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS