WR12X2611FTL
MFR.Part #
WR12X2611FTL
JLCPCB Part #
C368199
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS