WR08X1801FTL
MFR.Part #
WR08X1801FTL
JLCPCB Part #
C168422
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS