WR12X2433FTL
MFR.Part #
WR12X2433FTL
JLCPCB Part #
C4353645
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS