SR04X4751FTL
MFR.Part #
SR04X4751FTL
JLCPCB Part #
C5901254
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS