WR12X2403FTL
MFR.Part #
WR12X2403FTL
JLCPCB Part #
C171073
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS