WR12W1544FTL
MFR.Part #
WR12W1544FTL
JLCPCB Part #
C2612868
Description
-55℃~+155℃ 1.54MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS