WR12X22R1FTL
MFR.Part #
WR12X22R1FTL
JLCPCB Part #
C2612648
Description
-55℃~+155℃ 200V 22.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS