WR04X5113FTL
MFR.Part #
WR04X5113FTL
JLCPCB Part #
C368436
Description
-55℃~+155℃ 50V 511kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS