WR12X22R0FTL
MFR.Part #
WR12X22R0FTL
JLCPCB Part #
C168530
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS