WR12X20R0FTL
MFR.Part #
WR12X20R0FTL
JLCPCB Part #
C168526
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS