WR04X4643FTL
MFR.Part #
WR04X4643FTL
JLCPCB Part #
C172084
Description
-55℃~+155℃ 464kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS