WR12X1740FTL
MFR.Part #
WR12X1740FTL
JLCPCB Part #
C396169
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS