WR12X35R7FTL
MFR.Part #
WR12X35R7FTL
JLCPCB Part #
C2612715
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 35.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS