WR12X1541FTL
MFR.Part #
WR12X1541FTL
JLCPCB Part #
C368138
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS