WF04H4301DTL
MFR.Part #
WF04H4301DTL
JLCPCB Part #
C525523
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 50V 62.5mW ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS